Ovládání sluchátek Galaxy Buds si můžeme nově hodit na plochu

widgety-pro-sluchatka-galaxy-buds

Vývojáři společnosti Samsung před několika hodinami vypustili do světa novou funkci pro ovládání sluchátek Galaxy Buds první i druhé generace. Aktualizace se týká stejnojmenného pluginu, který je součástí mobilní aplikace Galaxy Wearable. Tento konkrétní plugin (v aplikaci jich může být více, třeba i pro hodinky) je zodpovědný za komunikaci se sluchátky a v nové verzi zpřístupňuje nové widgety. Ty je možné umístit na plochu telefonu a ovládat či sledovat skrze ně velmi jednoduchým způsobem několik parametrů. Widgety pro Galaxy Buds jsou dostupné v poslední aktualizaci pluginu, v našem případě jde o 1.5.20052651.

Nové widgety pro Galaxy Buds mají několik nastavení designu

Jeden z widgetů poskytuje informace o nabití jednotlivých sluchátek a také jejich pouzdra. Druhý zase umožní zapínání a vypínání ambientního módu (zesílení okolního zvuku) a zámku dotykových ovládacích ploch. Všechny tyto úkony tedy nebude nadále nutné vykonávat přímo v aplikaci, ale mohou být po ruce přímo na ploše. Designově jsou widgety pro Galaxy Buds a Buds Plus skvěle dotažené. Lze u nich nejen vybrat černou či bílou variantu, ale dokonce také libovolnou průhlednost. Každý uživatel tak má příležitost si je velmi variabilně přizpůsobit. Plugin pro sluchátka najdete v aplikaci Galaxy Wearable pod položkou O aplikaci. Tlačítkem Kontrola se můžete podívat, zda není připravená nová verze.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Využije tyto nové widgety?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)