Nové webové rozhraní Facebooku za dveřmi. Jak vypadá?

facebook nové prostředí web tmavý režim

Facebook na své vývojářské konferenci F8 v dubnu letošního roku slíbil kompletní redesign své mobilní aplikace ale i webového rozhraní. Na Android a iOS se nový design dostal téměř okamžitě, zatímco datum, kdy se změny projeví i na webu nebylo přesně specifikováno. Pouze jsme věděli, že se tak stane v “příštích několika měsících”.

Nyní se začíná nový design webového rozhraní Facebooku rozšiřovat mezi ostatní uživatele a to včetně možnosti nastavit si tmavý režim. Za poslední dny oznámilo mnoho uživatelů, že jim Facebook nabídl vyzkoušení nového rozhraní. Po jeho přijetí dá navíc uživateli na výběr, zda chce použít klasické bílé či nové tmavé prostředí. Mezi režimy pak lze volně přepínat v rychlém nastavení v pravém horním rohu po klepnutí na avatar.

Nový design má zatím pár potíží, mezi které řadíme problémy s čitelností textu na tmavém pozadí, ale dá se očekávat, že tyto chyby Facebook vyladí. Pokud se vám možnost nového zobrazení nenabídne automaticky, zatím zřejmě neexistuje žádné řešení, které by vám jeho použití umožnilo.

Líbí se vám nové rozhraní pro Facebook?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)