Revolut oznámil zásadní změnu pro ČR. Zdejší zákazníci budou mít radost

tuzemské převody v korunách Revolut

Populární bankovní služba a aplikace Revolut přichází v těchto dnech s velmi zajímavou změnou, která udělá radost českým zákazníkům. K dosavadním možnostem dobití účtu platební/debetní kartou, jiným Revolut uživatelem nebo bankovním převodem ze zahraničí přibývá přímý převod korun v ČR. A to díky nové spolupráci Revolutu a zdejší Raiffeisenbank. Připsání peněz v tomto případě proběhne za normálních okolností během pár minut. Těmi normálními okolnostmi jsou časy do 14. hodiny ve všední dny. Při pozdějším odeslání se peníze připíšou následující pracovní den. Nové tuzemské převody v korunách Revolut zavádí od 24. června.

tuzemské převody v korunách Revolut

Díky tomuto novému řešení poskytne oblíbená finanční služba zákazníkům podrobnosti sdruženého účtu. Díky nim bude možné rozlišit jednotlivé zákazníky pomocí jedinečného referenčního čísla peněženky. Nové podrobnosti místního účtu v českých korunách (CZK) znamenají, že zákazníci mohou přijímat platby v CZK rychleji než dříve. Ať už tedy žijí střídavě v různých zemích, cestují nebo přijímají prostředky od přátel a příbuzných v České republice nebo v zahraničí, Revolut jim poskytuje nástroj, jak se bezplatně vyhnout dlouhému čekání.

Revolut - Mobile Finance
Revolut - Mobile Finance

„Pryč jsou dny, kdy zákazníci museli čekat 3 až 5 dní, než obdrží platby od přátel a příbuzných žijících v sousední zemi, natož ve stejné. S nesmírnou radostí oznamujeme, že uživatelé Revolutu nyní mohou přijímat prostředky na místní účty v českých korunách během jednoho dne!“ přibližuje tuzemské převody v korunách vedoucí rozvoje trhu střední a východní Evropy společnosti Revolut Irina Scarlat.

revolut recenze

Jak na tuzemské převody v korunách v aplikaci Revolut?

Zákazníci musí přejít na domovskou obrazovku > kartu Účty > vybrat české koruny > a klepnutím na českou vlajku zobrazit podrobnosti svého účtu v CZK (údaje Místní). Podrobnosti místního účtu v CZK se skládají z čísla účtu, kódu banky a jedinečného referenčního čísla. Každý, kdo posílá peníze na místní účet zákazníka v CZK, musí toto jedinečné referenční číslo uvést jako referenční číslo platby (nikoli jako konstantní/specifický/variabilní symbol, ale raději do zprávy pro příjemce), jinak bude převod vrácen.

Využijete nové možnosti tuzemského převodu v korunách?

Zdroj: TZ Revolut

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

REvolut společné účty ČR Evropa EHP nová aplikace 9.0

Tip: Aplikace Revolut a společné účty

Zprávičky Marek Houser Marek Houser
2 min. uložit na později

Komentáře (15)