Nové informace o Pixelu 4a: kapacita baterie i rychlost nabíjení

Nové informace o Pixelu 4a

Google se stále ke svému chystanému telefonu nijak nevyjádřil, ovšem díky novým certifikacím máme nové informace o Pixelu 4a. Tentokrát se jedná o tchajwanské NCC a TUV Rheinland. Ty odhalují, že telefon bude vybaven 3 120 mAh baterií a 18 W nabíječkou v balení.

Nové informace o Pixelu 4a

Nabíječka je označována jako TC G1001-US a G1000-US, zatímco baterie se označuje jako G025J-B. Právě u ní se podařilo zjistit kapacitu. Nejprve se spekulovalo o 2 800 mAh, nakonec se potvrzuje ta lepší 3 120 mAh možnost.

google pixel 4a

Dle nejnovějších informací má Pixel 4a disponovat 5,81″ OLED panelem s Full HD + rozlišením, Snapdragonem 730 a pouze jedním zadním fotoaparátem. Očekává se, že bude procesor spojen se 4 GB operační pamětí RAM a 64 nebo 128 GB úložištěm. Letos poprvé dostaneme pouze jeden model, XL varianta byla zrušena. Telefon by měl být oficiálně představen ještě tento měsíc.

Těšíte se na Pixel 4a?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)