Nové Google Hodiny 6.0: Vstávejte za rozbřesku

Nové Google Hodiny 6.0

Proud novinek původem z Googlu nijak neslábne. Google Hodiny 6.0 jsou další aplikací, která se dočkala nové verze. Co přinese nového?

Google Hodiny 6.0: Nastal čas pro elegantnější vzhled

Začneme s popisem vizuálních změn, kterých se nová verze Google Hodin dočká. Nejviditelnější změnou je změna barevné palety, kdy hned několik prvků změnilo barvu z bílé, či šedé na modrou. Nejvíce je to patrné na samotném ukazateli hodin. Dále se změnily i drobnější věci, jako například vzhled některých ikonek, přičemž změny doznal i samotný použitý font. Nové Google Hodiny 6.0 používají font Product Sans. Obecně jsou písmenka nižší, tučnější a zaoblenější než předtím. Nový vzhled nám přijde vřelejší a méně oficiální, což se k budíku docela hodí.

Nove Google Hodiny 6.0 modrá barva a jiný font Vlevo stará verze 5.4, vpravo nová 6.0

Krom zmíněných vizuálních změn nové Google Hodiny obsahují ve svém kódu přípravu i pro novou funkci budíku. Mělo by se jednat o probuzení simulovaným „rozbřeskem“. Zmínky o tomto módu jsme mohli zahlédnout už v popisu nabíjecího stojánku Pixel Stand. O co jde? Patnáct minut před samotným zazvoněním budíku se displej telefonu začne postupně rozsvěcovat. Představa je taková, že pokud bude telefon hned na nočním stolku vedle vaší postele, tak by vás tímto způsobem v některých případech mohl probudit šetrněji než vyzváněcí melodií. Druhou novou funkcí má být automatické vypnutí budíku, pokud telefon vyjmete z nabíjecího stojánku. Podrobnosti dostupné ale nejsou.

Novou verzi aplikace můžete ihned stahovat z APKMirror. V takovém případě je však nutné povolit instalaci aplikací ze zdrojů třetích stran V obchodu Google Play by se aktualizace měla objevit v následujících dnech. Dle statistik Obchodu Play si Hodiny Google nainstalovalo více než sto milionů uživatelů. A co vy?

Clock
Clock

Používáte Google Hodiny?

Zdroj: androidpolice.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (8)