Nová Xiaomi Full Screen TV Pro 32 je malá telka s fajn parametry i cenou

parametry Xiaomi Full Screen TV Pro 32

Čínská společnost Xiaomi dnes potěšila fanoušky chytrých televizí oznámením nového přírůstku. Ve srovnání s ostatními televizemi z řady Full Screen TV Pro vlastně půjde o “drobka”, ale svými specifikacemi i cenou je tato 32palcová novinka velmi zajímavá. Zejména pro ty, kteří touží právě po menší televizi, ať už finančních důvodů  nebo kvůli nedostatku místa. S ohledem na parametry zaujme nová Xiaomi Full Screen TV Pro s úhlopříčkou 32 palců hlavně obrazovkou s FullHD rozlišením při 60 Hz a velmi tenkými rámečky kolem ní. A pak samozřejmě i zmíněnou cenou. Ta je v Číně nastavena na 899 Yuanů, což je cca 3 200 Kč.

Parametry má Xiaomi Full Screen TV Pro 32 pěkné

Softwarově je nová televize ze řady Full Screen TV Pro vybavena tradičním Xiaomi systémem PatchWall. Po hardwarové stránce mu sekundují operační paměť o velikosti 1 GB, vnitřní úložiště s kapacitou 8 GB a čtyřjádrový procesor Cortex A53. Díky malé úhlopříčce a velmi tenkým ráměčkům jsou rozměry televize 721 x 427 x 82 milimetrů. Váží jen 3,7 kilogramu. Aktuálně je Xiaomi Full Screen TV Pro 32 v nabídce čistě čínského e-shopu JD. Během pár dní či možná hodin ale očekáváme její zařazení i na dalších prodejních serverech jako Aliexpress či Gearbest.

Sháníte podobně malou televizi?

Zdroj: BGR

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)