Nová sluchátka Xiaomi Amazfit PowerBuds Pro překvapí například senzorem tepu

nova sluchatka xiaomi amazfit powerbuds pro

Uprostřed léta jsme se dočkali představení sluchátek od oblíbené čínské společnosti. Nová sluchátka Xiaomi Amazfit Powerbuds Pro se na první pohled řadí do kategorie zcela bezdrátových a nechybí ani očekávané funkce jako je třeba aktivní potlačení hluku. Uvnitř sluchátek se však také nachází senzor srdečního tepu, který se bude hodit nejen při sportovních aktivitách. Sluchátka samozřejmě nemají displej, pro zjištění aktuálního tepu musíte poklepat na sluchátko a stejně tak si můžete v mobilní aplikaci nastavit, ať vás sluchátka upozorní, jakmile srdeční tep přesáhne určité hodnoty. Tohle však není jediná netradiční funkce, co dalšího tato Xiaomi sluchátka umí?

Nová sluchátka Xiaomi Amazfit Powerbuds Pro kontroluje také sedací návyky

Kromě sportování se rovněž počítá s tím, že sluchátka bude uživatel používat například u počítače. Pomocí akcelerometru dokážou sluchátka určit, jestli sedíte správně a případně vás upozorní. V neposlední řadě sluchátka monitorují jak hlasitě si pouštíte písničky a pokud v průměru přesáhnete doporučené hodnoty WHO (Světová zdravotnická organizace), tak doporučí snížení hlasitosti.

Aktivnímu potlačení hluku pomáhá systém tří mikrofonů. Se zařízeními se sluchátka propojují pomocí Bluetooth 5.0 LE. Potěší také splnění certifikace IP55. Společně s nabíjecím pouzdrem vydrží až 30 hodin přehrávání s vypnutým potlačením hluku. Cena těchto hodinek je 130 eur, v přepočtu tak cca 3 300 Kč. Prozatím se dají předobjednat na stránkách výrobce. Dá se však očekávat, že podobně jako předchozí Amazfit sluchátka, i tato uvidíme časem v nabídce českých obchodů.

Využili byste některou netradiční funkci těchto sluchátek?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)