Nová OnePlus Buds Pro 2 lákají na lepší zvuk i připojování

OnePlus Buds Pro 2 sluchátka cena specifikace

V rámci pár hodin staré prezentace čínská společnost OnePlus představila nejen první mobil řady OnePlus 11 či velmi zajímavý tablet OnePlus Pad, ale rovněž nová bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Pro 2. Jak název napovídá, mají na co navazovat. Nový model těchto špuntů s tyčinkou a celkem netradičním tvarem pouzdra nabídne po zvukové stránce rozšířený frekvenční rozsah 10 Hz – 40 kHz, dvojitými měniči v každém sluchátku, až 48dB potlačením hluku (ANC) či podporu certifikovaného prostorového zvuku Google Spatial Audio.

Další podporovaným standardem od Google je Fast Pair, který zajišťuje rychlé připojování. Z hlediska konektivity a přenosu signálu spoléhají OnePlus Buds Pro 2 na Bluetooth 5.3 a mimo jiné na kodek LHDC 4.0. Kromě zmíněného ANC nechybí transparentní mód, přičemž dodatečné zvukové efekty i hovory spoléhají hned na tři mikrofony na každé straně.

OnePlus Buds Pro 2 | Unlock Pure Harmony

OnePlus Buds Pro 2 | Unlock Pure Harmony

Na jedno nabití zvládnou nové špunty v kombinaci s energií z pouzdra přehrávat hudbu až po dobu 39 hodin, pokud je vypnuté ANC. K nabíjení je možné využít USB-C kabel i nabíječky se standardem Qi. Sluchátka mají krytí IP55, pouzdro IP54. OnePlus Buds Pro 2 se již dají předobjednat z oficiálního e-shopu v barevných variantách Obsidian Black a Arbor Green. Cena je 4 300 Kč.

Jaké parametry jsou pro vás u sluchátek důležité?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)