Sluchátka na analýzu a zlepšení spánku? Amazfit posílá na trh ZenBuds

nová Amazfit ZenBuds

Čínská společnost Huami, která ve spolupráci s Xiaomi vyrábí například chytré hodinky a náramky Amazfit, v úterý uvede na trh pod touto značkou nová bezdrátová sluchátka. Ke stávajícím PowerBuds, která jsou určena hlavně sportovcům, přibudou v nabídce nová ZenBuds. Rovnou je potřeba zmínit, že nejde o klasická sluchátka pro poslech hudby. Jde v podstatě o inteligentní špunty do uší, které aktivně potlačují okolní ruch, přehrávají uklidňující skladby a analyzují kvalitu spánku. Nová Amazfit ZenBuds vyrazí na trh již v úterý.

Kromě možnosti přehrávání několika druhý relaxačních skladeb a zvuků stojí jsou důležité metriky, které jsou sluchátka schopná při spánku získávat. Díky změnám pozic a měření tepu jsou schopná, podobně jako mnohé chytré hodinky, předat uživateli velmi zajímavá data. A k nim i nabídnou tipy pro lepší spaní. Příjemným bonusem je také možnost buzení, což pak logicky neotravuje další lidi v místnosti. Samotné špunty na jedno nabití vydrží 12 hodin při kompletní analýze, 8 hodin i při spuštěných relaxačních zvucích. S pouzdrem by měla nová Amazfit ZenBuds vydržet osm dní. Prodej odstartuje v rámci kampaně na Indiegogo na částce 69 dolarů, tedy na cca 1650 Kč.

Řešíte nějak kvalitu vašeho spánku?

Zdroj: TZ Amazfit

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)