Nová aktualizace Xiaomi Mi Band 6 zlepšuje výkon a přidává důležitou funkci

xiaomi mi band 6

Xiaomi představilo náramek Mi Smart Band 6 na začátku tohoto týdne a nyní vychází poměrně důležitá aktualizace. Na konferenci jsme se dozvěděli, že náramek disponuj SpO2 senzorem, který dokáže také monitorovat kvalitu dýchání v době spánku.

Xiaomi Mi Band 6 aktualizace

Tato funkce je tedy s touto novou aktualizací uvolněna mezi uživatele a mimo jiné zlepšuje také stabilitu a rychlost náramku. Verze aktualizace je 5.0.0 a je k dispozici jak na Android, tak na iOS. K aktualizaci opět poslouží aplikace Mi Fit. Xiaomi Mi Band 6 disponuje 1,56″ AMOLED displejem s rozlišením 486 x 152 pixelů a maximálním jasem 450 nitů. Oproti předchozí generaci jde tak o poměrně velký skok kupředu.

Xiaomi Mi Band 6 aktualizace

Nechybí ani 5 ATM vodotěsnost nebo 30 sportovních režimů. Samozřejmostí je pak senzor srdeční frekvence a náramek dokáže také detailně sledovat spánek včetně REM fáze. V Evropě si Xiaomi svůj nový náramek cení na 45 EUR, což je asi 1 100 korun.

Přemýšlíte o koupi Mi Band 6?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)