Takový mobil jste ještě neviděli! Nothing Phone (1) vypadá skvěle

nothing phone (1)

Nothing phone (1) patří jistě k těm nejočekávanějším mobilům letošního roku. Firma, kterou založil Carl Pei, bývalý spoluzakladatel firmy OnePlus nám před nějakým časem ukázala sluchátka s poměrně unikátním designem a brzy se můžeme těšit na přinejmenším zajímavý mobil. Nyní se odhalil design, který se nese v duchu celé firmy Nothing.

Design Nothing Phone (1) už není tajemstvím

Telefon přinese design s průhlednými zády, ve kterých můžeme vidět cívku pro bezdrátové nabíjení. Zbytek je mobilu je však zakrytý. V levém spodním rohu se nachází logo firmy a můžeme si všimnout několika LED proužků, ať už okolo cívky, foťáků nebo ve spodní části. Z těchto fotografií to vypadá, že bude mít telefon hranatý design, podobně jako třeba novější iPhony nebo řada Galaxy S22. Na levé straně se nachází tlačítka pro regulaci hlasitosti, na té protější pak pochopitelně napájecí tlačítko.

Co se týče softwaru, telefon dostane nadstavbu Nothing OS, která bude postavena okolo Androidu 12. Dosud nepotvrzené informace hovoří také o čipu Qualcomm Snapdragon 7 Gen1 či 45W nabíjení. Oficiálního představení se pak dočkáme 12. července.

Jak se vám zatím líbí mobil od Nothing?

Zdroj: Nothing

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)