Máte Android 11? Pak můžete také vyzkoušet Nothing launcher

nothing launcher

Společnost Nothing přinesla na konci dubna na Google Play svůj Nothing Launcher, který měl částečně demonstrovat, co můžeme očekávat od očekávaného mobilu Nothing Phone (1). Telefon bude zaměřený na minimalismus, firma má za cíl vybudovat alternativní ekosystém, který budou moci lidé použít namísto těch velkých od Googlu, Applu či Samsungu. Nyní tento launcher míří na mnohem větší množství mobilů.

Nothing Launcher je dostupný na Androidu 11

Původně byl Nothing Launcher podporovaný pouze na několik mobilech jako třeba Galaxy S21, Galaxy S22, Google Pixel 5 či Google Pixel 6, ovšem nyní se firma rozhodla vydat beta verzi launcheru pro telefony se systémem Android 11 a novějším. Kromě toho si můžete stáhnout nové tapety či zvuky z DropBoxu, přičemž odkaz bude k dostání přímo v nastavení launcheru.

Nothing Launcher
Nothing Launcher

Je jasné, že se firma připravuje na nasazení budoucí nadstavby NothingOS a tak vydala zkrátka vydala launcher na již existující telefony, aby si od uživatelů vyslechla pozitivní, ale jistě i negativní zpětnou vazbu. Do představení mobilu od firmy Nothing ještě nějaký ten týden zbývá, takže alespoň bude čas na pořádné vyladění.

Co říkáte na firmu Nothing?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)