Nothing už láká na další bezdrátová sluchátka Ear Stick

Nothing Ear Stick sluchátka teaser

Mladá společnost Nothing, která zatím vyslala na trh postupně vloni bezdrátová sluchátka Ear (1) a letos také velmi okázale telefon Phone (1), pomalu chystá k představení další špunty bez kabelů. V pár hodin starém tweetu z akce London Fashion Week firma potvrdila název Ear (stick) a současně ukázala, jakou podobu tato sluchátka budou mít. Nebo lépe řečeno jejich přenosné pouzdro. Na první pohled připomíná například “rtěnkové” Huawei FreeBuds Lipstick.

Na jedné z propagačních fotografií jsou vidět také otvory pro umístění jednotlivých špuntů do pouzdra. Ze zahloubení lze trochu vytušit, jaký budou mít sluchátka tvar. Jak už napovídá i název, znovu by mělo dojít na “tyčinky”. Nová sluchátka Nothing Ear (stick) by měla dle očekávání nahradit a překonat stávající Ear (1). Ve hře je ale i možnost, že přijde o něco levnější varianta, která bude postrádat potlačení hluku ANC a namísto toho nabídne pro zvýšení komfortu bezdrátové nabíjení. Každopádně se jistě znovu můžeme těšit na průhledné zpracování.

Jak se vám líbí tento tvar pouzdra?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)