Nokia T20 bude návratem společnosti k tabletům. Pamatujete si na ten poslední?

Nokia T20

Poslední tablet Nokia, konkrétně model Nokia N1 byl představen v roce 2014, běžel na něm systém Windows RT a o výkon se staral (nebo spíše nestaral) procesor Intel Atom. Jenže dle všeho chystá společnost velký comeback a Nokia T20 má být dalším tabletem po dlouhé pauze. Co o něm všechno víme?

Tablet Nokia T20

Jeden z britských prodejců, obchod MoreComputers uvedl omylem hned dvě verze tabletu. Jedna z nich je Wi-Fi, druhá nabízí rovněž LTE připojení. Oba dva tablety jsou k dispozici v modré barevné variantě a mohou se pochlubit 10,36″ displejem. Co bude tikat pod kapotou není v tuto chvíli jasné. Alespoň víme, že bude mít tablet 4 GB RAM a 64GB úložiště. Půjde tedy nejspíše o tablet nižší třídy.

Tablet Nokia T20

Za základní model s Wi-Fi připojením máme zaplatit 185 liber, což je asi 5 500 korun, verze s LTE pak vyjde asi o 500 korun dráž. Společnost HMD Global by mohla tablet představit spolu s Nokií C50 5G v listopadu.

Koupili byste si Nokia tablet?

Zdroj: gadgets.ndtv.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)