Nokia Lite EarBuds oficiálně: kompaktní bezdrátová sluchátka s dlouhou výdrží

nokia hmd global sluchatka

Společnost HMD Global představila oficiálně řadu nových telefonů a kromě nich také sluchátka Nokia Lite EarBuds. Jde o bezdrátová sluchátka která kladou důraz na cenu, ale potěší také výdrž baterie. Pojďme se na ně tedy podívat.

Nokia Lite EarBuds oficiálně

Slůvko Lite v názvu odkazuje nejen na cenu, ale také na velikost. Jejich pouzdro je totiž poměrně malé a tak se vám vejdou třeba i do malé kapsy u džínů. Sluchátka jako taková vydrží až 6 hodin při běžném poslouchání a celkově i s pouzdrem pak vydrží velice solidních 36 hodin. Pokud budete potřebovat sluchátka dobít, poslouží k tomu samozřejmě USB-C kabel, který je součástí balení.

Můžeme počítat s propojením přes Bluetooth 5.0 a rozsahem 20 Hz až 20 kHz. V balení nalezneme kromě kabelu také tři páry špuntů ve velikostech S, M a L, takže by si měl vybrat každý. Sluchátka budou k dispozici v modré a černé barvě a to za cenu 75 EUR, což je asi 2 000 korun.

Jak se vám líbí nová Nokia sluchátka?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)