Nokia brzy uvede na trh handsfree Solo Bud+, odhalila certifikace

handsfree Solo Bud+ Nokia N

Finská společnost Nokia se rozhodla nenásledovat současné trendy a již brzy uvede na trh handsfree Solo Bud+. Vyplývá to z nedávno získané FCC certifikace. Díky certifikátu, který zahrnuje jak fotografie samotného zařízení, tak i uživatelský manuál, máme k dispozici informace, jakým způsobem bude Solo Bud+ fungovat. Jak můžeme vidět na snímcích níže, je handsfree z dílny Nokie vybaveno celkem třemi tlačítky.

Hlavní velké tlačítko slouží pro přehrávání/pozastavení hudby, přijímání/ukončování hovorů a také pro počáteční párování zařízení s telefonem. Stisknutí tohoto “knoflíku” po dobu jedné sekundy odmítne hovor, dvousekundové stlačení pak aktivuje hlasové příkazy. Není však jasné, s kterými hlasovými asistenty bude Solo Bud+ fungovat.

Zbylá dvě tlačítka slouží k ovládání hlasitosti či přeskakování/vrácení skladeb v případě jejich stisku po dobu dvou sekund. Na zařízení nalezneme také MicroUSB port pro nabíjení a LED diodu, která informuje o stavu baterie a párování.

Z dostupného uživatelského manuálu lze ještě vyčíst, že budoucí majitelé toho Bluetooth zařízení budou mít k dispozici na výběr z celkem tří velikostí “špuntíků” do uší. Potěší také ochrana proti stříkající vodě iPX4.

Při pohledu na handsfree Solo Bud+ společnosti Nokia se možná nejeden z nás vrátí o léta zpět, avšak stále se jistě najdou uživatelé, kteří toto zařízení využijí. FCC certifikace napovídá, že na uvedení do prodeje už nebudeme muset čekat dlouho.

Jaká bezdrátová zařízení využíváte?

Zdroj: Droid News

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)