Nokia C32 míří do Česka. Osloví velkou baterií, designem a cenou pod 3,5 tisíce

nokia c32
  • HMD Global uvádí na trh další levnou Nokii
  • Láká na 50Mpx foťák a 5000mAh baterii
  • K dostání bude za 3 499 Kč

Společnost HMD Global představila na českém trhu nový telefon – Nokia C32. Jedná se o vrcholný model řady C, který láká na 50Mpx fotoaparát, zajímavý design a zároveň nízkou cenu.

Nokia C32 disponuje 6,5palcovým HD+ displejem s výřezem, ve kterém se nachází 5Mpx selfie kamerka. Mezi hlavní lákadla patří 50MP fotoaparát, který je doplněný pouze o 2Mpx makro snímač. Žádný ultraširoký senzor zde bohužel není. Výkon telefonu zajišťuje osmijádrový čip Unisoc 9863A1 s frekvencí až 1,6 GHz. Sekundují mu 3 nebo 4 GB RAM a 64 GB interní úložiště, které můžete díky slotu na microSD kartu rozšířit o dalších 256 GB.

Výdrž obstarává 5000mAh baterie s podporou 10W nabíjení, ve výbavě nechybí ani čtečka otisků prstů na boku telefonu. Stejně jako ve všech telefonech Nokia se i zde nachází čistý Android, konkrétně ve verzi 13, přičemž HMD Global se zaručilo za minimálně dvouletou podporu. V České republice bude k dostání v černé a růžové za cenu 3 499 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na nové koloběžky od Xiaomi?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)