Nokia 9 PureView: První rendery prémiového telefonu potvrzují 5 fotoaparátů

nokia 9 pureview render

Mobilní telefony s jedním fotoaparátem se začínají stávat raritou. Dva snímače na zadní straně už ale také nejsou dost. Minulý rok jsme mohli vidět první telefony se třemi nebo čtyřmi fotoaparáty. Tento rok uvidíme pět a více snímačů. Jeden z prvních telefonů s takto velkým počtem snímačů bude Nokia 9 PureView. Nyní jsme se dočkali kvalitních renderů tohoto chystaného telefonu.

Nokia 9 PureView bude mít i čtečku otisků prstů v displeji

Nejprve se o render podělil Evan Blass na svém Twitter účtu, poté server MySmartPrice přinesl celé video. Z fotografie i videa můžeme vidět, jakým způsobem budou uspořádáné fotoaparáty na zadní straně. Druhou zajímavostí je umístění čtečky otisků do displeje telefonu.

Nokia 9 PureView [MySmartPrice Exclusive]

Nokia 9 PureView [MySmartPrice Exclusive]

Stále se jedná o žhavou funkci, kterou má jen několik telefonů a vypadá to, že se dostane i do prémiového telefonu Nokia 9 PureView. Poslední detail je logo Android One na zadní straně. To znamená, že i tento telefon bude mít čistý Android a skvělou softwarovou podporu.

Na videu si můžeme všimnou více detailů. A to i třeba informace k tomu, že se bude podporovat bezdrátové nabíjení. Prozatím jsme se nedozvěděli, kdy se má telefon představit, ani za jakou cenu bude. Očekávat se ale dá cena kolem částky 20 tisíc, tedy bude spadat do segmentu TOP telefonů.

Jak se vám líbí Nokia 9 PureView?

Zdroje: androidpolice.com, @evleaks, mysmartprice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)