Motokára Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition představena. Na co se těšit?

Ninebot GoKart Lamborghini Edition

Společnost Xiaomi před pár dny představilo motokáru Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition. Ta se oproti standardní edici liší hlavně designem, který svými barvami, ale třeba i sportovním volantem může připomínat právě motokáru od italské automobilky.

Nová verze Xiaomi Ninebot Pro Lamborghini Edition připomíná v mnohém již dva roky existující standardní verzi. Jedná se o závodní motokáru, která disponuje žlutým barevným provedením a čínský gigant se ji rozhodl vydat právě na desáté výročí. Nechybí samozřejmě také sportovní volant nebo spoiler, který je vyroben z oceli.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Motokára unese váhu až 100 kg a co se týče samotného výkonu, je čistě elektrická. Nabízí baterii o kapacitě 432 Wh a maximální rychlost činí 24 km/h. Pokud by vám vadilo ticho okolo, můžete si zapnout umělý zvuk skutečné formule. Cena je stanovena na 9 999 juanů, tedy asi 31 500 korun bez daně. Standardní edice se u nás dá koupit přibližně za 24 000 korun.

Líbí se vám Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)