Usínáte u filmů? Tohle Netflix vylepšení vás potěší

Netflix testuje časovač vypnutí

Netflix si uvědomuje přibývající konkurenci a dělá vše proto, aby si své předplatitele udržel. Teprve nedávno vydal aktualizaci, která výrazně zlepšila zvuk na Androidu a již teď přemýšlí o novém vylepšení. Netflix testuje časovač vypnutí (timer sleep), který po vámi vybrané době vypne aplikaci, abyste o nic nepřišli. To by teoreticky mělo šetřit baterii a zároveň zajistit, aby se epizody automaticky nepřehrávaly. Funkce časovače umožní nastavit zastavení přehrávání po 15, 30 nebo 45 minutách anebo na konci aktuálně přehrávaného pořadu.

Jakmile vybraný časový limit skončí, Netflix přehrávání zastaví. Funkce bude přístupná z tlačítka časovače, které najdete v pravém horním rohu při přehrávání pořadu. Netflix testuje časovač vypnutí na několika zařízeních Android po celém světě. Pokud by se timer sleep v Netflixu uchytil je dost možné globální rozšíření do aplikace pro telefony, počítače i chytré televize. Zatím nepadlo žádné konkrétní vyjádření o globálním rozšíření funkce. Novinka se každopádně jeví jako velmi zajímavé vylepšení pro milovníky nočního sledování filmů a seriálů.

Netflix
Netflix

Jak často usnete při sledování?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)