Kolik bude stát Netflix s reklamami? Máme první odhad

netflix

V současné době nabízí Netflix předplatné od 199 až po 319 Kč v závislosti na kvalitě a počtu připojených zařízení. Není ale žádným tajemstvím, že firma chystá další tarif, který bude obsahovat reklamy. Výměnou za čas, který u nich sledovatelé stráví bude nižší cena. Netflix se k ní zatím oficiálně nevyjádřil, ovšem agentura Bloomberg přichází s informací, že by měl vycházet na 7-9 dolarů měsíčně (asi 170 – 220 Kč).

Při pohledu na tuto cenu si asi říkáte, že nebude dávat levnější předplatné smysl, ovšem je třeba dívat se na americké ceny, kde stojí nejlevnější předplatné 10 dolarů (250 Kč) a nejdražší 20 dolarů (500 Kč). Nejlevnější tarif bude mít kromě reklam, které mají být zobrazovány před a uprostřed filmu/seriálu další omezení, jako je třeba chybějící obsah. V tuto chvíli ale není jasné, zda půjde o některé z vlajkových lodí Netflixu, nebo o méně známé počiny.

Netflix
Netflix

Bloomberg na závěr uvedl, že jde o spekulovanou, nikoliv finální částku, která může být ve finále ještě o něco nižší. Za takových podmínek nám totiž nepřijde vůbec výhodná. Zvlášť v případě, že bude maximální kvalitou HD rozlišení.

Co říkáte na chystaný tarif Netflixu?

Zdroj: The Verge

O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)