Netflix začal prodávat několik bezdrátových sluchátek za super ceny. Má to ale háček

netflix sluchátka

Indická společnost boAt, která se mimo jiné zabývá vývojem sluchátek spojila síly s Netflixem a přinesla na trh trojici nových bezdrátových sluchátek. Je to vůbec poprvé, kdy Netflix propůjčil své jméno firmě s audiem. Všechna jsou cenově dostupná, avšak není jisté, zda se v budoucnu rozšíří i na celosvětové trhy, třeba k nám do Evropy.

První ze sluchátek je model Nirvana 751 ANC Stream Edition. Jedná se o náhlavní sluchátka se 40mm měniči a hybridním aktivním potlačením hluku. Ten dokáží potlačit až o 33 dB. Výdrž je udávaná na 54 hodin s ANC a 65 bez ANC. Nabíjí se klasicky přes USB-C a disponují Bluetoothem 5.0. V přepočtu se prodávají asi za 1 100 korun.

netflix sluchátka

Další model Airdopes 411 ANC Stream Edition je TWS. Chlubí se 10mm měniči, technologií Bluetooth 5.2 a rovněž ANC, ačkoliv zde výrobce neuvádí, jak silný hluk dokáží potlačit. Na jedno nabití vydrží až 17,5 hodiny (s pouzdrem) a potěší také certifikace IPX4. Jejich cena je stanovena na asi 730 korun.

Posledním modelem je Rockerz 333 Pro Stream Edition. Opět jde o bezdrátová sluchátka, avšak s drátem. Chlubí se až 60hodinovou výdrží, rovněž technologií Bluetooth 5.2 a certifikací IPX5. Jejich cena činí tedy asi 370 korun.

Koupili byste si tato sluchátka?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)