Netflix počin Volejte Saulovi je skvělým prequelem k seriálu Perníkový táta

volejte soulovi netflix

Jestliže jste milovníky seriálu Perníkový táta, nebo jste jej ještě neviděli, jednoznačně můžeme doporučit Netflix seriál Volejte Saulovi. Odehrává se před událostmi, které se dějí v seriálu Perníkový táta a hlavní postavou není nikdo jiný, než praštěný právník Saul Goodman. Samozřejmě zde hraje plejáda oblíbených herců z originálního seriálu a můžeme se samozřejmě těšit na nevybíravý humor, ale i dramatické okamžiky.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Netflix seriál Volejte Saulovi

Pokud jste viděli seriál Perníkový táta tak dobře víte, že Saul Goodman je trošku pochybný právník, který má nastartovanou úspěšnou kampaň Volejte Saulovi. Má naprosto nevybíravé způsoby a pro výhru je schopen udělat prakticky cokoliv. Jediné, o co mu jde jsou peníze. Má spoustu různých přátel od podivínů až po nájemné vrahy a pokud mu dobře zaplatíte, skoro vždy vyhrajete. Samozřejmě se zde nachází spousta postav ze seriálu Perníkový táta, ať už jde o samotného právníka, či Mika Ehrmantrauta.

Netflix
Netflix

Better Call Saul | Series Trailer [HD] | Netflix

Better Call Saul | Series Trailer [HD] | Netflix

Jak jsme již řekli, Better Call Saul (Volejte Saulovi) je spin-off seriálu Perníkový táta, který vysvětluje, jak Saul začínal se svou prací a jak řešil dřívější právní spory. Tvorbu samotného seriálu má navíc na svědomí Peter Gould či Vince Gilligan, kteří mají nemalý podíl na originálním seriálu. Nedávno vyšla navíc nová 5. série. Seriál má dohromady nyní tedy 5 sérií po 10 epizodách. O zábavu tedy budete mít postaráno. Za nás je nejlepší 4. a 5. série, naopak rozjezd je trochu slabší.

Máte rádi seriál Perníkový táta?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)