Nejsledovanější Netflix seriál Světlo a stíny je skvělou fantasy záležitostí s českým dabingem

Netflix seriál Světlo a stíny

Na Netflixu jsme mohli v posledních několika měsících vidět na vrcholu žebříčku velice kontroverzní seriály, jako třeba The Circle, které rozhodně nemusí sedět každému. Opravdu kvalitních seriálů v tomto roce příliš nevyšlo, což by mohl vynahradit slibný počin Světlo a stíny.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Netflix seriál Světlo a stíny

Jde o nejsledovanější seriál posledního týdne. Měl totiž premiéru 23. dubna, tedy přesně před týdnem v pátek a nabízí poměrně povedený český dabing, což také není rozhodně u Netflix produkce standardem. Nyní je k dispozici celá první série, která má celkem 8 dílů po 45 minutách. Pokud tedy nemáte na večer žádný plán, mohl by jím být právě tento seriál. Pozornost si totiž rozhodně zaslouží.

Netflix
Netflix

Světlo a stíny | Oficiální trailer | Netflix

Světlo a stíny | Oficiální trailer | Netflix

Hlavní protagonistka Alina Starkov je mladou ambiciózní ženou ve službách vojska. Kromě ní ale sledujeme také příběh jejího nejlepšího kamaráda Mala. Nechceme vám příliš spoilerovat, ale snad neprozradíme hodně, když řekneme že Alina objeví své nadpřirozené schopnosti, které mohou sjednotit svět. Jenže to se nelíbí “druhé straně”, která ji v tom bude chtít zabránit. Temné síly čekají totiž všude. Na ČSFD si novinka zatím vysloužila 76 %, což rozhodně není špatné číslo.

Jak se vám seriál líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)