Netflix seriál Mimi šéf: Zpátky ve hře je skvělý animák, který zaujme nejen děti

netflix seriál mimi šéf zpátky ve hře

Původní film Mimi šéf jsem viděl už nějaký ten pátek zpátky a musím se přiznat, že i na můj věk se mi tehdy líbil. DreamWorks je prostě studio, které animáky umí a na odreagování se jedná kolikrát o naprosto ideální záležitost. Proto jsem trochu zpozorněl, když jsem se poprvé dověděl o Netflix seriálu Mimi šéf: Zpátky ve hře. Jaký seriál je a má smysl si jej s dětmi pustit?

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Netflix seriál Mimi šéf: Zpátky ve hře

Mimi šéf: Zpátky ve hře si zachovává naprosto stejnou dávku humoru jako film. Pokud vám tedy původní film nevoněl a připadal vám stupidní, což je mimochodem zcela v pořádku, tak vás nebude bavit ani tento seriál. Pro děti se však jedná o ideální záležitost a pokud je chcete zabavit, tento seriál poslouží více než dobře. Ve svém okolí známe hned několik ratolestí, které seriál doslova žerou.

Mimi šéf: Zpátky ve hře

Mimi šéf: Zpátky ve hře

Netflix
Netflix

Šéf má v plánu, aby byly děti ještě oblíbenější, než třeba koťata a vymyslí tak skvělý plán. Ten vám samozřejmě neprozradíme, abyste nepřišli o další dávku poměrně dobrého humoru. Ocenit musíme kromě jiného také výborný český dabing, který je dle našeho názoru lepší než originál. Na druhou stranu pokud se mají děti nějakým způsobem i trochu edukovat, není špatný nápad pustit jim jej s titulkami. Na ČSFD má sice seriál pouze průměrných 55 %, ovšem dle našeho názoru je seriál lepší. Dali bychom mu klidně okolo 70 %.

Koukáte na animáky dodnes?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)