Netflix představil předplatné s reklamou. Cena je nečekaně nízká

netflix předplatné reklama

Už dlouho se šuškalo o tom, že Netflix chystá levnější předplatné s reklamami, což později potvrdil také CEO této streamovací platformy. Včera se tento tarif oficiálně představil, takže o něm máme veškeré podrobnosti včetně dostupnosti a cen.

V tuto chvíli bude levnější Netflix předplatné s reklamou dostupné v Austrálii, Brazílii, Kanadě, Francii, Německu, Itálii, Japonsku, Jižní Koreji, Mexiku, Španělsku, Velké Británii a USA. Česká republika se momentálně v seznamu nenachází, což ale nutně neznamená, že se ho nikdy nedočkáme. Co se týče ceny, ta je nastavena níže, než se původně předpokládalo. Například v Německu vychází standardní předplatné na 7,99 eur (asi 196 Kč) měsíčně, zatímco předplatné s reklamami Netflix nacenil na 4,99 eur (přibližně 122 Kč).

Netflix
Netflix
netflix předplatné reklamy

Za tuto částku zákazníci získají HD (720p) kvalitu a průměrně 4-5 minut reklam za hodinu. Ty se zobrazí před spuštěním filmu/seriálu a také během nich. Knihovna by se od dražších tarifů neměla nijak výrazně lišit, avšak některé z nich budou muset kvůli licenčním problémům prozatím zákazníci oželet. Netflix je ale nijak nekonkretizoval. Je třeba dodat, u levnějšího tarifu nelze stahovat obsah pro offline sledování.

Stačilo by vám toto levnější předplatné?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)