Děti si užijí Netflix ještě zábavněji. Přichází Mystery box

Netflix děti Mystery box

Vybrat pro děti nějakou novou věc, kterou by si oblíbily navzdory těm zažitým a oblíbeným, může být někdy oříšek. Paradoxně někdy pomůže, když odporučení nedá přímo rodič, ale někdo jiný. Přesně o to se pokouší nová funkce Mystery box, která bude na Netflixu v rámci dětských účtů doporučovat mladým divákům nové seriály a filmy. K nalezení bude v hlavním menu jako tajemné políčko s otazníkem.

Netflix
Netflix

“Děti přitahuje to, co mají rády – jejich oblíbené hračky, jídla, písničky – a je těžké je přimět, aby vyzkoušely něco nového. Proto dnes v televizích po celém světě spouštíme novou funkci Mystery box, která dětem poskytne zábavný a bezpečný prostor pro objevení jejich dalšího oblíbeného seriálu a filmu,” uvádí služba svou novou funkci na webu.

Zmíněné políčko se nachází v prvním řádku pořadů v dětském účtu. Uprostřed mezi ostatními položkami je obdélníček s otazníkem, který po kliknutí odhalí nový doporučený obsah.

Co nejraději sledují vaše děti na Netflixu?

Zdroj: Netflix

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)