Nový Netflix seriál Lupin je skvělou akční a vtipnou kriminálkou. Co na něj říkáte?

Netflix Lupin

Na platformě Netflix je nový seriál Lupin, který se už nějaký ten den objevuje na předních příčkách ve sledovanosti nejen ve světě, ale také u nás v Česku. Jedná se o krimi komedii vytvořenou Georgem Kayem a Françoisem Uzanem, jejíž premiéra proběhla 8. ledna 2021.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Nový Netflix seriál Lupin

Zatím vyšla první série, která má celkem 10 epizod. K dispozici je zatím pouze 5 epizod, ovšem brzy mají přijít další. V seriálu hraje v hlavní roli Omar Sy, kterého můžeme znát například ze skvělého filmového počinu Nedotknutelní. Zde se jmenuje Assane Diop a jedná se o lupiče, který se inspiruje Arsène Lupinem, postavou vytvořenou spisovatelem Maurice Leblancem. Diop je profesionální zloděj, původem ze Senegalu, který přišel do Francie hledat lepší život.

Lupin | Official Trailer | Netflix

Lupin | Official Trailer | Netflix

Netflix
Netflix

Seriál má skvělý spád a přestože se v něm naleznou napínavé okamžiky je také poměrně vtipný. Na ČSFD si drží poměrně slušných 76 % a lidé chválí především skvělý úvod. Assane je šikovný, používá často převleky a s místní policií slušně cvičí.

Co říkáte na seriál Lupin?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)