Netflix je na Android zařízeních velice populární. Překonal miliardu stažení

netflix je populární

Netflix je na Android zařízeních velice populární. Překonal totiž milník, kterým se mohou chlubit jen ty nejpopulárnější aplikace typu Messenger či Facebook. Na Google Play má nyní více než 1 miliardu stažení. Toto číslo se vztahuje i na zařízení, na kterých je Netflix předinstalovaný, ovšem to nijak nesnižuje obrovskou popularitu.

Netflix je na Android zařízeních velice populární

Pokud bychom jej měli srovnat například s HBO GO, to má “pouhých” 5 milionů stažení. Amazon Prime je pak v kategorii 100-500 milionů a Hulu, které je populární hlavně v zahraničí má něco mezi 50 a 100 miliony. Disney +, které je na trhu pouze pár měsíců však již překonalo hranici 10 milionů a každý den roste. Své první narozeniny přitom oslaví až v listopadu a stále není rozšířeno ve všech zemích světa.

Netflix
Netflix

Na Netflixu nalezneme nejen spoustu zajímavých seriálů, ale také dokumentů a hlavně populárních filmů. Platforma navíc produkuje i vlastní skvělé filmy. Důkazem může být loňský Irčan, který má na ČSFD solidních 75 %.

Máte Netflix ve svém telefonu či tabletu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)