TOPlist

Netflix získává na Android důležitou funkci. Jablíčkáři si musí počkat

netflix android google play

Znáte to. Chcete si stáhnout nějaký film či seriál v aplikaci Netflix a musíte kolikrát poměrně dlouho čekat (v případě, že jej nechcete rovnou streamovat) než se vám stáhne. To však nyní neplatí, jelikož Netflix konečně podporuje funkci, kdy můžete začít přehrávat video i v případě že není kompletně stažené.

Netflix získává na Android exkluzivní funkci

Tato funkce je od dnešního dne k dispozici na telefonech a tabletech s operačním systémem Android, přičemž na iOS zařízení se dostane během několika měsíců. Funkce pak funguje velice jednoduše. Stačí si najít film/epizodu seriálu, který si chcete stáhnout, následně klepnete na možnost stáhnout, přičemž až se stáhne potřebná část k přehrávání, dostanete notifikaci.

Netflix
Netflix

Až budete pak video přehrávat, na pozadí se samozřejmě bude stahovat zbývající část. Pokud tedy chcete tuto funkci využít hned, mrkněte na Google Play, zda máte nejnovější verzi Netflixu s označením 7.64 nebo vyšší.

Jak často koukáte na telefonu na Netflix?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)