Netatmo má naplánovanou odstávku serverů. Kdy a co nepojede?

Netatmo odstávka odpojení údržba aplikace e-shop ovládání

Majitelé zařízení značky Netatmo a také přístrojů Legrand a Bticino se musejí připravit na naplánovanou odstávku serverů, která znemožní například ovládání skrze aplikaci nebo zasílání upozornění. Nebo s ní alespoň počítat. Přerušení online služeb je naplánováno na noc z 13. na 14. června, konkrétně od úterní 22. hodiny do středeční 5. hodiny našeho času. Celkem sedmihodinové odpojení od některých cloudových služeb by mohlo některé uživatele nemile překvapit, případně jim nadělá vrásky, i když o něm vědí.

Odstávka online služeb Netatmo – co bude ovlivněno?

  • Vaše produkty budou i nadále fungovat podle očekávání (meteorologické stanice budou ukládat naměřené hodnoty, kamery budou nahrávat videa…) a fyzický přístup bude také fungovat (ruční nastavení termostatů…), ale uživatelé nebudou mít přístup k aplikacím ani nebudou dostávat oznámení na své chytré telefony.
  • Nebude možné se ani přihlásit nebo registrovat.
  • Na eshopu Netatmo bude možné zadat objednávku, ale pouze jako host.

“V rámci našeho závazku ke spokojenosti zákazníků a k zajištění kvality našich služeb musíme provést údržbu našich serverů,” vysvětluje nutnost odstávky Netatmo na svém webu. Firma rovněž dodala, že v rámci této akce rovněž nebude fungovat propojení s Google Home a Amazon Alexa.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik máte doma či v práci Netatmo produktů?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)