Neoznámený Google Chromecast 3 s novým designem se omylem začal prodávat

google chromecast 3

Společnosti Google se neustále lepí smůla na paty, pokud jde o hardwarové produkty. Poté, co se recenzentům v zahraničí dostal Pixel 3 XL s předstihem několika měsíců do rukou, se nyní dostalo i na nový Google Chromecast 3. Zde byl ale problém v americkém obchodě Best Buy, který předčasně novou verzi prodával. Díky tomu se tak můžeme již dnes v detailu podívat na nový Chromecast.

Google Chromecast 3 přináší mírně upravený vzhled a pravděpodobně i nové funkce

Naposledy jsme se nového Chromecastu dočkali v roce 2016, šlo ale u verzi Chromecast Ultra, klasický Chromecast je starý už 3 roky, takže je ideální období na to, aby se vydala nová verze. A opravdu se tak stane, 9. října se dozvíme vše oficiálně. Už dnes se ale můžeme podívat na designové změny. Jeden uživatel redditu zveřejnil informace a fotografie Google Chromecast 3, který mu byl omylem prodán.

google chromecast 3 a google chromecast 2

Základní design je stejný, nechybí HDMI kabel k propojení s TV a microUSB k napájení. Jedna z věcí, která už chybí, je magnetické uchycení HDMI kabelu. Zároveň už nový Chromecast není z lesklého plastu, nahradil jej matný plast s malým logem G. Zároveň je údajně mírně tlustější než předchozí verze. Není zcela jasné, jestli se jedná o Chromecast s Bluetooth a vylepšenou Wi-Fi, o kterém jsme slyšeli spekulace v minulých měsících.

Pravděpodobně o něj ale jde, zároveň díky tomu bychom mohli vidět nové funkce a například i podporu záhadného Google Yeti. Uživatel zatím nedokázal propojit nový Chromecast s Google Home aplikací, protože aplikace vyžaduje aktualizaci, která není veřejně k dispozici.

Jak se vám líbí nový Google Chromecast 3? Používáte tento oblíbený produkt Googlu?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek