Neon Chrome je nová akční hra s procedurálně generovaným světem

Neon Chrome

Vývojáři ze společnosti 10tons před dvěma lety přinesli na Google Play zábavnou hru Crimsonland. Teď se vrací s top-down střílečkou Neon Chrome. Ta se pyšní několika zajímavými aspekty.

Neon Chrome nabízí procedurálně generované úrovně

To v podstatě znamená, že každá úroveň, kterou budete hrát, bude jiná a bude se lišit. Díky tomu tak teoreticky můžete hrát Neon Chrome stále a pořád budete procházet nové světy. Za tuhle „nekonečnou hratelnost“ si ale pořádně připlatíte. Hra v Google Play stojí 269 Kč, jedná se o finální cenu, ve hře pak nenajdete žádné reklamy nebo dodatečné ingame nákupy.

Neon Chrome Mobile Trailer

Neon Chrome Mobile Trailer

Úkolem každé úrovně je zabít šéfa, což nebude vůbec jednoduché. Hra totiž patří k těm těžším, hodně často v ní budete umírat. Nechybí v ní také možnost úprav a vylepšení, které následné procházení úrovní alespoň trochu ulehčí. Her s cyberpunkovým prostředí moc není, takže určitě potěší zasazení všechny, kteří mají rádi světelné efekty a lasery. Na poměry mobilních her má také povedené zničitelné prostředí.

Která akční hra vás na Androidu nejvíce bavila?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)