Neomezený mobilní internet za 100kč? Poradíme, jak na to.

Neomezená data od T-Mobile za 100kč

Před týdnem T-Mobile doslova rozvířil vody mezi českými operátory, když oznámil neomezený mobilní internet pro všechny svoje zákazníky a to úplně zdarma. Tato nabídka platí pro léto 2019 a to od 20. června do 31. srpna. Zjistili jsme, že neomezený mobilní internet můžete mít již od 100 Kč.

K čemu tolik dat o prázdninách?

Určitě spoustu čtenářů napadlo, k čemu by využili tolik dat o prázdninách, když jsou přece všichni venku a užívají si dovolené. Možností je několik. Filmový maniaci ho určitě využijí pro sledování online služeb, jako je Netflix, HBO Go a nebo klasické IPTV. Příznivci hudby zase mohou neomezeně poslouchat ze Spotify nebo Apple Music a pro čtenáře to znamená, že si mohou kdykoli stáhnout další knihu nebo časopis a nemusí se bát o cenná data. Při cestování na neznámá místa se určitě může hodit navigace se satelitními mapami, které umí také ukousnout pár MB. A mistři sociálních sítí se nebudou muset omezovat při nahrávání fotek a videí z hudebního festivalu a nebo cestování.

Pouze od T-Mobile, ale…

Další otázkou je určitě to, k čemu je tato výhodná nabídka uživatelům, kteří jsou u Vodafone a nebo 02. Sám jsem nad tím přemýšlel a našel jsem naprosto skvělé využití. Často se lidem doma válí starý smartphone, na který jen padá prach, protože na dnešní dobu má až směšně malý displej a nízký výkon. Ani jedno z toho ovšem nebrání tomu, aby se z něj stal mobilní wifi router. Můžete ho tedy využít třeba na chatě, pro celou partu přátel a nebo na dovolené, kde nebudete řešit dostupnost wifi, ale povezete si svojí wifi s sebou. Samozřejmě nic nebrání využití mobilního routeru na sim.

Jak na neomezená data za 100 Kč?

Nabídka T-Mobile na neomezený mobilní internet platí jak pro paušální zákazníky tak pro uživatele předplacené karty. A díky tomu můžete mít neomezená data jen za 100 Kč měsíčně. Nejdříve si musíte pořídit předplacenou sim, my jsme vyzkoušeli Twist Neomezené volání na T-Mobile + 100 MB dat (Twist V Síti). Její cena je 200 Kč a obsahuje 200 Kč kredit. Po aktivaci sim v telefonu je potřeba si aktivovat datový balíček. Stačí 400MB za 99 Kč. Následně v aplikaci Můj T-Mobile aktivujete neomezený mobilní internet a můžete surfovat až do zbláznění. V některých supermarketech můžete tuto sim kartu sehnat dokonce v akci jen za 100 Kč.

Sim karta pro neomezený mobilní internet

Využili jste nabídku neomezených dat?

Zdroj: t-mobile.cz

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (48)