TOPlist

Neomezené úložiště pro Fotky Google je zpět! S háčkem

Fotky Google T-Mobile USA neomezené úložiště Google One

Naštvalo vás, že Google před několika měsíci úplně utnul bezplatné a kapacitně neomezené ukládání do služby Fotky Google i pro snímky a videa v nižší kvalitě? Rozhodně nejste sami, i když za nás musíme říci, že poplatky za cloudový prostor jsou v tomto případě rozumné a není divu, že Google k tomuto nepopulárnímu kroku nakonec přikročil. Ačkoli by se mohlo zdát, že americká firma už nehodlá v tomto ohledu nikam ustupovat, opak je pravdou. Neomezené úložiště se vrací, i když jen jako součást jiného paušálního programu.

Americký T-Mobile začal nabízet vlastní exkluzivní cloudové balíčky pro Google One a součástí toho nejdražšího je právě i možnost neomezeně ukládat obsah do nástroje Fotky Google. Pro jednoho uživatele, který bude úložiště platit. Nabídka obsahuje kromě této výhody například i 2TB prostor na další obsah, pokročilé editační nástroje nebo přístup k VPN. Zmíněný balíček vyjde na 15 dolarů, tedy v běžném přepočtu na cca 340 Kč měsíčně.

T-Mobile USA neomezené úložiště Fotky Google tarify

Bude stejná nabídka k dispozici i v ČR? Zatím nevíme. Případné zavedení do dalších regionů oficiálně oznámeno nebylo, nicméně na vyjádření jsme se zeptali přímo českého zastoupení operátora T-Mobile. Jakmile dostaneme odpověď, do článku ji doplníme. Než se tak stane, můžete například mrknout, jak se dá ušetřit místo přímo při focení nebo natáčení.

Co říkáte na současný režim služby Fotky Google?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)