Neomezená data u T-Mobile s létem nekončí, operátor představil nové tarify

neomezená data t-mobile

Projekt „Neomezené léto“ od T-Mobile, který uživatelům nabídl neomezená data od července do srpna vzbudil mezi uživateli pořádný poprask. Řada lidí tak napjatě očekává, s čím operátor přijde v září, respektive zda naváže na letní zkušenost a poskytne zákazníkům v rámci tarifů neomezený internet v mobilu za rozumnou cenu. Tomuto čekání je nyní konec, růžový operátor vydává oficiální prohlášení, kde nové tarify představuje.

Neomezená data i volání v jednom

T-Mobile dává svým klientům v rámci nových tarifů, které označuje za „tarify nové generace“ mnohem více volnosti. Každý uživatel si může sám za sebe poskládat hlasové i datové komponenty tak, aby plně odpovídali jeho potřebám. Z čeho si tedy můžeme vybírat? Jak již bylo zmíněno, tarif je možné poskládat z hlasových a datových prvků, přičemž se může zákazník soustředit pouze na internet v mobilu a vytvořit si tak datovou SIM dle vlastních potřeb. Hlasová stránka nové nabídka pak nabízí pět různých variant. V rozmezí od 100 minut a 100 SMS za 250 Kč měsíčně, až po neomezené volání a SMS v rámci ČR za 400 Kč. Případně pak o něco dražší mezinárodní varianty.

Neomezený internet v mobilu u T-Mobile pod 1000 Kč

Zajímavější položkou pro většinu uživatelů pak bude pravděpodobně datová stránka. Ta se u nových T-Mobile tarifů pohybuje v rozmezí limitu od 1,5 GB až po neomezená data. Mezi základní datové objemy pro internet v mobilu pak operátor zařadil 1,5 GB za 125 Kč měsíčně, 3 GB za 225 Kč/měsíc, 12 GB za 425 Kč/měsíc a také neomezený tarif „Neomezeně HD“ za 875 Kč/měsíc. V tomto případě pak zákazník může prosurfovat 50 GB neomezeně a zbytek s omezením na 10Mbps. Skutečně neomezená data v rámci ČR si pak u T-Mobile můžete pořídit za 1 175 Kč měsíčně v rámci nabídky alternativních datových objemů.

neomezený internet v mobilu t-mobile

Neomezené SMS a volání v rámci ČR a neomezená data v levnější verzi (tedy 50 GB plnou rychlostí) si tak můžete u T-Mobile pořídit za 1 275 Kč měsíčně. V rámci smlouvy lze volit mezi dvěma variantami. Součástí první z nich je dotace ve výši až 5 000 Kč na nový telefon, přičemž se zákazník upíše na 24 měsíců. Druhou variantou je pak smlouva bez závazku, té se však dotace na nový telefon pochopitelně netýká. Cenová nabídka se pak v obou případech neliší. Všechny zmíněné možnosti jsou pro zákazníky dostupné od 1. září 2019. Vše lze také kombinovat s již zaběhnutým programem „Magenta“. Více informací a kompletní nabídku můžete sledovat na webu operátora.

Zaujala vás nabídka T-Mobile pro neomezená data?

Zdroj: Tisková zpráva

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)