TOPlist

Nejprodávanější Xiaomi koupíte s tímto kódem za pouhých 3 391 Kč

Xiaomi_Redmi_Note_12_Pro

Komerční článek

  • Xiaomi telefony je možné do pondělí koupit za extrémně nízké ceny
  • Díky speciálnímu slevovému kódu a bonusu se dostanete na vůbec nejnižší ceny v Česku
  • Sleva platí na vybrané smartphony, včetně nejoblíbenější řady Redmi Note 12

Xiaomi telefony jsou v těchto dnech za absolutně nejnižší ceny. Pouze do pondělí 19. února totiž můžete u Mobil Pohotovosti využít speciální slevový kód „xiaomiunor“ a zkombinovat ho s výkupním bonusem. Díky tomu například Redmi Note 12 Pro vychází na pouhých 4 941 Kč, což je absolutně nejnižší cena, za kterou se kdy prodával.

Nejprodávanější Xiaomi telefony

Redmi Note 12 Pro patří za uplynulý rok k nejprodávanějším Xiaomi smartphonům. Za cenu 4 941 Kč (běžně 6 990 Kč) jde o skutečně lákavou koupi, protože získáte telefon s 50Mpx foťákem s optickou stabilizací, 120Hz AMOLED displejem, velkou 5000mAh baterií s rychlým 67W nabíjením a v neposlední řadě také s podporou rychlejších 5G sítí a voděodolností. A kromě toho k němu získáte záruku na 3 roky zcela zdarma. Xiaomi_Redmi_Note_12_camera

Zajímavým kouskem je také o něco levnější Redmi Note 12. Ten díky kódu „xiaomiunor“ pořídíte jen za 3 391 Kč (běžně 3 990 Kč), což je opět nejnižší cena na trhu. Pokud ale sáhnete po šedé variantě telefonu, získáte u Mobil Pohotovosti speciálně ještě bezdrátová sluchátka v hodnotě 790 Kč zcela zdarma a opět i prodlouženou 3letou záruku.

Slevový kód „xiaomiunor“ platí i na další vybrané smartphony od Xiaomi, například na Redmi 12, 12C a také na vůbec nejlevnější Xiaomi telefon na trhu – Redmi A2 – který vás vyjde na pouhých patnáct stovek. Kompletní seznam všech Xiaomi telefonů, na které můžete slevový kód využít, najdete na odkazu níže.

 

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)