Nejlepší Xiaomi produkty představené v listopadu 2019

nejlepší xiaomi produkty za listopad 2019

Čínský gigant Xiaomi představil minulý měsíc spoustu zajímavých a inovativních produktů. Proto jsme si pro vás připravili ty nejlepší Xiaomi produkty představené v listopadu 2019. Kdykoliv vydá společnost nějaký nový produkt, okamžitě o něm lidé ví a zajímá je. Značka Xiaomi se stala za své roky existence synonymem pro kvalitní a levné věci. Co se tedy dostalo do našeho výběru?

Xiaomi Mi TV 5 Pro

Xiaomi představilo na začátku listopadu nové chytré televizory a to hned ve třech úhlopříčkách – 55, 65 a 75 palců. Všechny jsou typu QLED a nechybí zde nejnovější technologie jako Dolby Atmos, MEMC či HDR10+. Mají o 47 % tenčí rámečky než předchozí generace Mi TV 4 a jsou poháněny čipsetem Amologic T972, který je vyroben pomocí 12nm procesu. Dopomáhá mu 4 GB operační paměti RAM a 64 GB interního úložiště. Kromě celkem slušné rychlosti nabídne také možnost nahrávání 8K videa.

Xiaomi Mi Watch

Chytré hodinky Xiaomi Mi Watch se nápaditě podobají jablečným Apple Watch, ovšem jedná se o jedny z nejrychleji prodávaných hodinek v historii. Čelní stranu pokrývá 1,78″ AMOLED displej, přičemž celé tělo je tvořeno z keramiky. Na pravé straně nalezneme tlačítko a korunku pro ovládání. Uvnitř tiká čipset Snapdragon Wear 3100 4G, kterému sekunduje 1 GB operační paměti RAM a 8 GB úložného prostoru. Hodinky se mohou pochlubit až 36 hodinovou výdrží baterie a operačním systémem Wear OS s nadstavbou MIUI. Prozatím se prodávají pouze v Číně, odkud je lze objednat. Do Evropy se mají dostat v prvním čtvrtletí roku 2020 a to za cenu 260 EUR, tedy asi 6 600 korun.

Xiaomi Smart Electric Bed

Xiaomi Smart Electric Bed je jedinečným chytrým produktem společnosti Xiaomi. Jedná se o chytrou postel, která nabídne spoustu skvělých funkcí. Nabídne hned několik různých poloh, které si můžeme nastavit pomocí speciálního tlačítka. Nalezneme zde například režim čtení, režim Anti-Snore, režim TV či režim tzv. nulové gravitace. Nechybí zde ani hlasový asistent, skrz kterého lze celou postel ovládat. Tato chytrá postel vyjde na 285 dolarů, což je přibližně 6 500 korun.

Xiaomi Mi Band 3i

Xiaomi Mi Band 3i je bezpochyby jedním z nejlepších produktů, které společnost v listopadu představila. Je sice určen hlavně pro indický trh a pro jedince, kteří si nemohou dovolit Mi Band 4 s různými chytrými funkcemi za vyšší cenu, přesto má však smysl. Jedná se o přímého nástupce Mi Bandu 3, který nabídne 0,78″ AMOLED displej, ovšem nechybí ani vodotěsná certifikace. Náramek je vybven 110 mAh baterií a vydrží asi 20 dní. Jediní, co musí uživatelé oželet je senzor srdečního tepu. Je dostupný za cenu 25 dolarů, tedy asi 550 korun.

Xiaomi Mijia Translator

Xiaomi Mijia Translator

Další inovativní produkt z řad Xiaomi. Tentokrát se jedná o překladač, který je na první pohled velmi podobný mobilnímu telefonu. Přední stranu pokrývá 4,1″ HD dotykový LCD displej a je zde také celkem šest mikrofonů, které se zajišťují to nejlepší možné rozpoznání konkrétních slov. Na zadní straně pak nalezneme fotoaparát, který slouží pro překlad textu v reálném čase. Překladač Mijia umožňuje překlad celkem 18 jazyků a podporuje 170 různých zemí. Je dostupný v Číně za cenu 184 dolarů, tedy asi 4 200 korun.

Xiaomi Mi Reader

Čínský gigant chtěl poměřit síly se čtečkou Amazon Kindle a proto vydal svou vlastní čtečku knih. Xiaomi Mi Reader obsahuje navíc jedinečné funkce, které umocní zážitek ze čtení. Nabídne 6″ displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů a kromě toho, že jde o dotykovou obrazovku má také speciální LED diody pro co nejlepší možné osvětlení. V zařízení běží Android 8.0 Oreo, kam je možné uložit si díky 16 GB úložišti až 5 000 knih. Baterie má kapacitu 1 800 mAh a slibuje výdrž několik týdnů na jedno nabití. Čtečka je dostupná za cenu 83 dolarů, tedy asi 1 900 korun.

Pořídíte některý z produktů pod stromeček?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)