TOPlist

Absolutně nejkvalitnější displej. Nový HONOR aspiruje na nejlepší telefon současnosti

Honor_Magic6_Pro

Komerční článek

  • Nový HONOR Magic6 Pro překvapí extrémní výbavou a sympatickou cenou
  • Podle testů má nejlepší displej, baterii i selfie kameru současnosti
  • V rámci předprodeje ho na mp.cz koupíte o 7 000 Kč levněji

Smartphone s jedním z nejlepších displejů a fotoaparátů na trhu. To je nový HONOR Magic6 Pro, který si od dnešního dne můžete předobjednat i v Česku. Zajímavý je nejenom díky svým naprosto špičkovým parametrům, zejména displeji, ale také proto, že si jeho cenu můžete v rámci předprodeje u Mobil Pohotovosti snížit o 7 tisíc korun. A právě po slevě jde snad o nejvýhodnější vlajkovku toho roku.

HONOR Magic6 Pro navazuje na svého velmi populárního předchůdce, který si dlouho držel status smartphonu s nejlepším displejem a foťákem od uznávaného serveru DxOMark. Nový model posouvá hranice ještě o kus dál a přichází se špičkovou kamerou, revoluční baterií a nejlepším displejem současnosti.

Jeden z nejlepších fotomobilů

Nový Magic6 Pro je jedním z nejlepších fotomobilů dneška, a to díky 50Mpx hlavnímu fotoaparátu s variabilní clonou a optickou stabilizací, který doplňuje 180Mpx teleobjektiv se 100násobným zoomem a 50Mpx ultraširokoúhlá kamera. Vpředu pak najdeme 50Mpx selfie kameru s autofokusem a schopností nahrávat 4K videa.

Absolutně nejlepší displej současnosti

Bezprecedentní je ale u Magic6 Pro hlavně displej. Jde o prémiový 120Hz AMOLED s ochranou očí a hlavně s bezkonkurenčním jasem až 5 000 nitů, což je hodnota, kterou žádný jiný smartphone dneška neumí nabídnout. I proto si novinka vysloužila od DxOMark ocenění absolutně nejlepšího displeje současnosti. onor_Magic6_Pro_display

Špičkový je samozřejmě i výkon – uvnitř tiká momentálně nejlepší procesor Snapdragon 8 Gen 3 doplněný o velkou 12GB RAM a nejrychlejší 512GB úložiště. Revoluční je také křemíkovo-uhlíková baterie se solidní kapacitou 5 600 mAh zajišťující 3denní výdrž, která se za pouhou půlhodinu nabije na 80 %.

V předprodeji ušetříte 7 000 Kč

Nový HONOR Magic6 Pro si můžete v Česku předobjednat od dnešního dne a právě v rámci předprodeje je absolutně nejvýhodnější. Do 17.3 si totiž můžete jeho cenu okamžitě snížit o 5 000 Kč po zadání slevového kódu „HONORMAGIC6“ v košíku. Speciálně u Mobil Pohotovosti pak získáte k telefonu ještě 3letou záruku zdarma a ušetříte další 2 000 Kč, pokud vyměníte svůj starý telefon právě za novinku od Honoru. Ve výsledku vás tak Magic6 Pro vyjde na velmi zajímavých 23 990 Kč (běžně 30 990 Kč), anebo už na 578 Kč x 26 měsíců při využití speciální služby Dopředný výkup. Více zjistíte na odkazu níže.

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

 

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)