TOPlist

Kde v Česku koupit nejdražší Xiaomi? V Kauflandu!

Nejdražší Xiaomi
  • Telefony Xiaomi patří v České republice už několik let k těm nejoblíbenějším
  • Podobně jako u dalších výrobců, také Xiaomi pravidelně přináší zajímavé akce a slevy
  • Dnes to ale vezmeme z opačného konce a podíváme se, kde v Česku koupit nejdražší Xiaomi

Pravidelně publikujeme články o nejvýhodnějších telefonech za konkrétní sumu peněz a pokud se nějaký telefon objeví ve skvělé slevě, rovněž mu dáme prostor. V posledních týdnech vás zaujala sleva na telefon Cubot King Kong 9, který nabízí skvělé parametry za málo peněz.

Se železnou pravidelností vás rovněž informujeme o zajímavých nabídkách od společnosti Lidl, která často nabízí drobnou elektroniku za skvělou cenu. Bezdrátová nabíječka za 129 korun moc konkurentů mít nebude. Dneska se ale podíváme, kde se nákup vyplatí podstatně méně.

Xiaomi 13 Pro

Smutným rekordmanem je z mého pohledu Kaufland, konkrétně nabídka telefonů Xiaomi. Ano, pro pořádek musíme uvést, že telefony neprodává přímo Kaufland. Funguje podobně jako Allegro, na jeho stránkách může produkty nabízet řada prodejců. Přesto si myslím, že nabídky by si společnost hlídat měla víc, jinak to občas může být lehce komické. Pamatuje si na Xiaomi 13 Pro? Skvělý, ale trochu opomíjený mobilní telefon. Excelentní konstrukce, výborný fotoaparát, výkonný procesor. Ale dali byste za něj 64 975 korun? Xiaomi fandím, ale za tyhle peníze bych ho nekoupil.

Xiaomi 13 Pro je drahé, Galaxy Z Fold2 ještě dražší

Starší Xiaomi Mi 10 vychází „výhodněji“, zaplatíte za něj jen 38 975 korun (to už bych si ale raději připlatil za Xiaomi 13 Pro). Z aktuálních modelů si pozornost zaslouží Xiaomi 13T Pro, které vyjde na 34 975 korun. Z trojice zmíněných telefonů je to jasná volba, poměr cena versus výkon oba další modely výrazně překonává.

Ano, Kaufland na svých stránkách nabízí telefony od jiných prodejců levněji, zmíněné Xiaomi 13T Pro koupíte klidně přibližně za polovinu. Ale myslím, že by si Kaufland měl své prodejce trochu hlídat. Ani Samsung Galaxy Z Fold2 5G za necelých 76 tisíc není úplně top nabídkou…

Koupíte si v Kauflandu nejdražší Xiaomi svého života?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)