Redmi Note 8 zřejmě letos zažije velkolepý návrat: 120 Hz displej i nový čipset

návrat Redmi Note 8

Telefon Redmi Note 8 si svůj debut odbyl již v roce 2019 a letos se zřejmě uskuteční jeho velkolepý návrat. Zdá se totiž, že čínský gigant s touto řadou ještě neskončil. Předloni jsme se dočkali kromě klasického modelu také verzí Note 8 Pro a Note 8T. Co tedy firma chystá dalšího?

Chystá se návrat Redmi Note 8?

V současnosti se telefon označuje jako Redmi Note 8 (2021) nebo Redmi Note 8 Reloaded. Měl by dostat osmijádrový čipset MediaTek Helio G85, který disponuje grafickým jádrem ARM Mali-G52 MP2. Telefon by měl již z vybalení běžet na systému MIUI 12.5 a bude prodáván v konfiguracích 4/64 GB a 4/128 GB. Uživatelé mohou očekávat také 4 000 mAh baterii s podporou 22,5 W nabíjení.

Telefon má zatím kódové označení M1908C3JGG a skrývá se pod přezdívkou “biloba”. Přední stranu by měl pokrývat 120 Hz panel s kapkovitým výřezem a na zadní straně nalezneme čtveřici snímačů v čele s hlavním 48 MPx fotoaparátem. Ještě překvapivější zprávou je, že bude telefon prodáván exkluzivně v Evropě.

Uvítali byste “nový” Redmi Note 8?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)