Pro řidiče: Mobilní navigace Sygic přidává novou super funkci k radarům

navigace-sygic-zobrazi-mobilni-radary

Oblíbená navigace Sygic od slovenských vývojářů přichází s novou funkcí, které udělá radost všem řidičům, kteří si rádi nechávají radit s umístěním radarů. V aplikaci pro Android i iOS se objeví nástroj Mobile Speed Cam, který dokáže na trase zobrazovat přenosné rychlostní radary. Funkce to není nijak revoluční, ale v podání Sygic bude povýšena na novou úroveň. Data pro zobrazování dotčených míst nebude aplikace přijímat jen od uživatelů, ale také ze zpravodajských portálů a od terénních průzkumníků. Sygic tak ukáže mobilní radary o poznání efektivněji než mnozí konkurenti.

Sygic zobrazi mobilni radary

“Věříme, že nahlašování hlídek a radarů se dá provádět mnohem lepším způsobem než neustálým vyrušováním řidičů za jízdy. Proto se naše přídavná funkce nespoléhá jen na hlášení od uživatelů, ale i na jiné zdroje, včetně třetích stran,” popisuje produktový šéf firmy Lukáš Dermek. Nová funkce pro mobilní radary je v navigaci Sygic dostupná v podobě stáhnutelného doplňku. Zatímco klasické radary vidí i neplatící uživatelé, mobilní uvidí pouze ti prémioví. Evropská navigace se zobrazováním hustoty dopravy vyjde na 399 korun.

Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps

Sledujete v autě informace o radarech?

Zdroj: TZ Sygic

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)