Navigace Sygic za historicky nejnižší cenu!

sygic

Komerční článek

Největší výprodej roku navigací Sygic začíná právě teď! Sygic vám přináší nejnižší ceny doživotní navigace Premium, které začínají již na 16,99 €. Výprodej v rámci tzv. Černého pátku končí 30. listopadu, takže na nic nečekejte a ušetřete až 70 % na všech balíčcích navigace Premium.

Sygic GPS Navigace změní váš telefon či tablet na inteligentní navigační zařízení. Nejlepší na Sygic je to, že stačí, abyste si jednou koupili licenci, a pak už vás nečekají žádné dodatečné platby a pravidelné aktualizace map máte celoživotně zdarma. To znamená, že bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, budete mít vždy k dispozici nejaktuálnější dostupné mapy, aniž byste k tomu potřebovali datové připojení. 03_advertorial_729x478_en

A kromě vždy dostupných map Sygic rovněž nabízí několik Premium funkcí, například hlasovou navigaci, dynamického asistenta pro jízdu v pruzích, zobrazení křižovatek s ukazateli jízdních pruhů pro složité křižovatky, upozornění na omezení rychlosti a praktický Head-Up displej, který přemění čelní sklo vozidla na projekční plochu navigace, a mnoho dalších. Je to také první navigační aplikace nabízející funkci Dashcam, která využívá kameru telefonu k nahrávání situace před vozidlem během navigování.

Všechny tyto funkce pracují i off-line, ale teprve po připojení k internetu budete moci získat maximum ze své navigace Sygic. Jenom namátkou uvádíme dopravní informace, výstrahy pro rychlostní radary, tipy pro parkování včetně informací o dostupnosti a cenách a také informace o cenách pohonných hmot.

Sygic GPS Navigation for Android – Designed for a great user experience

Sygic GPS Navigation for Android - Designed for a great user experience

Můžete si vybrat balíček, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám – můžete si zvolit různé konfigurace služeb a mapového pokrytí. Nyní můžete získat doživotní licenci Premium pokrývající všechny evropské země za pouhých 16,99 € (sleva 66 % z běžné ceny 49,99 €). Nebo si můžete pořídit balíček obsahující světové mapy za pouhých 23,99 € (sleva 70 % z běžné ceny 79,99 €). Pokud jezdíte často a zdržují vás husté dopravní zácpy, pak můžete zvážit koupi některého z balíčků Premium + Traffic obsahující dopravní informace v reálném čase, které vám pomohou vyhnout se uvíznutí v dopravních zácpách. Nyní můžete ušetřit až 70 % z cen balíčku Premium + Traffic Europe, které začínají již na 24,99 €.

Využijte speciální nabídku pro Černý pátek a získejte nejpokročilejší navigaci na trhu za zlomek její běžné ceny. Navštivte obchod Sygic a vyberte si některý z balíčků s mimořádnou slevou. Pouze do 30. listopadu. 02_advertorial_729x478_sk_cz_pl

Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps
Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)