Nový náramek Fitbit Ace 3 motivuje děti k pohybu a rodičům dává kontrolu

náramek pro děti Fitbit Ace 3

Společnost Fitbit, která aktuálně několik týdnů oficiálně patří americkému Googlu, představila nový chytrý náramek Ace 3, primárně určený pro děti. Novinka tradičně monitoruje aktivitu a sleduje i kvalitu spánku. K tomu ale nabízí i zábavnou formu pro získání zdravých životních návyků u děti od 6 let. Z hlediska designu se náramek dočkal nových řemínků a animovaných ciferníků. Mnohem přínosnější jsou ovšem softwarové funkce.

Meet Fitbit Ace 3™: Fit for the whole family

Meet Fitbit Ace 3™: Fit for the whole family

Fitbit Ace 3 pomáhá dětem rozvíjet zdravé životní návyky tím, že je motivuje k pohybu pomocí připomenutí na displeji, aby udělaly každou hodinu alespoň 250 kroků. Děti mohou navíc snadno nastavit své osobní cíle a sledovat aktivitu na displeji zařízení po celý den. V aplikaci Fitbit se mohou dokonce spojit s přáteli (se souhlasem rodičů) a rodinou a zapojit se tak do přátelských výzev Family Face Off. V rámci nich mohou získat virtuální odznaky a trofeje. Dostupný je také mód hlídající večerku a spánek.

Mezi další zajímavé parametry a funkce patří až osmidenní výdrž, upozornění na hovory, časovač se stopkami, ATM5 odolnost nebo možnost nastavení vibračního budíku. Nový chytrý náramek pro děti Fitbit Ace 3 je dostupný od 9. března na webu výrobce. U vybraných prodejců pak bude v prodeji od 15. března 2021. A to za cenu 2 190 Kč (případně 79,95 €) v barevných variantách černo-červená a modro-zelená.

Chtěli byste od náramku pro děti něco dalšího?

Zdroj: Fitbit

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)