Nadstavba MIUI nebo Android One? Fanoušci rozhodli a Xiaomi se to nelíbilo

android one nadstavba miui hlasovani

Xiaomi neustále nabízí perfektní telefony, které skvělý hardware za dobrou cenu. Po softwarové stránce už je to horší, pro mnohé je právě nadstavba MIUI důvod, proč si Xiaomi nekoupí. Pro takové osoby pak bylo určitě dobrou zprávou vydání telefonu MI A1, který přichází v programu Android One, tedy s čistou verzí Androidu. Čínská společnost si chtěla ověřit u fanoušků, co jím více vyhovuje. Výsledky byly hodně překvapivé, a to až tak, že Xiaomi celé hlasování vymazalo.

Fanoušci Xiaomi mají radši čistý Android One než MIUI

Anketa se uspořádala na oficiálním Twitter účtu společnosti. Společnost se jednoduše ptala, jestli je pro ně lepší MIUI nebo Android One. V době vymazání ankety hlasovalo 57 procent fanoušků pro Android One. Zbylých 43 procent pak pro MIUI. Je nutné podotknout, že hlasování se nezúčastnil žádný zanedbatelný počet lidí. Celkem jich hlasovalo 14 769.

Tyto výsledky byly pro Xiaomi nepřijatelné a celou anketu tak vymazala. Vzhledem k tomu, že hlasovali většinou fanoušci Xiaomi, tak se jedná o hodně zajímavý výsledek. Minimálně ale může sloužit k tomu, že se Xiaomi zamyslí nad více telefony, které nebudou mít nadstavbu MIUI.

Jak to máte vy? Je pro vás lepší nadstavba MIUI nebo Android One?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)