Nadstavba MIUI 9 značně předělává notifikace

nadstavba miui 9 notifikace

Nadstavba MIUI 9 obdržela v betaverzi zajímavé novinky, které usnadní používání telefonů. Mění se způsob, jakým fungují notifikace, a to včetně přidání možnosti rychlé odpovědi. Novinka je dostupná prozatím v betaverzi MIUI 9.

Nadstavba MIUI 9 mění fungování notifikací

Panel s notifikacemi má mnohem čistější design. Zároveň budou notifikace také mnohem více přehlednější, a to díky tomu, že se všechny oznámení z jedné aplikace budou seskupovat. Ve výsledku to tak šetří místo. Pokud z aplikace přijde více oznámení, tak se můžou jednotlivé notifikace rozkliknout a zobrazí se tak všechny. Jako příklad můžeme uvést zprávy od více lidí. Nově v MIUI9 uvidíte název aplikace a počet čekajících notifikací, případně jména autorů zpráv. Po rozkliknutí se pak zobrazí detailnější informace.

notifikace nadstavba miui 9

I druhá novinka se týká notifikací. Nadstavba MIUI 9 dostává možnost rychlé odpovědi, podobně jako to můžeme vidět již u Androidu 7 Nougat. Pro krátké odpovědi tak není třeba otevírat aplikaci, ale půjde odpovědět rovnou z notifikačního panelu. Tyto funkce jsou prozatím dostupné uživatelům, kteří jsou přihlášeni k betatestování MIUI. Zanedlouho by se ale měly dostat i do stabilní verze globální verze MIUI 9.

Jste spokojeni s notifikacemi u MIUI 9? Těšíte se na tyto novinky?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)