Nadstavba MIUI 11 vychází na desítky Xiaomi telefonů. Na většinu do konce roku

miui 11 xiaomi telefony seznam

Čínský výrobce Xiaomi pořádal akci v Indii, kde odhaloval telefony Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro pro tamní trh. To z našeho pohledu moc zajímavé není, protože oba telefony byly představeny již dříve. Mnohem zajímavější je ale to, že Xiaomi zveřejnilo i seznam telefonů, které obdrží MIUI 11 v globální verzi. První modely se dočkají již 22. října.

Nadstavba MIUI 11 se v globální verzi plánuje na čtyři desítky telefonů

Minulý měsíc jsme se dočkali oficiálního představení nadstavby MIUI 11, už v té době Xiaomi zveřejnilo seznam téměř 50 telefonů, které nadstavbu obdrží. Jednalo se ale o seznam čínské verze MIUI a jak už jsme mohli vidět několikrát v minulosti, u globální verze je to mírně odlišné. To se potvrdilo i nyní u MIUI 11.

xiaomi miui11 aktualizace nadstavba

V globální verzi vychází nadstavba MIUI 11 na menší počet telefonů. To je způsobeno například tím, že některé Xiaomi telefony jsou určeny pouze pro Čínu a tudíž není potřeba mít globální verzi nadstavby. Na druhou stranu se ale dostalo například na Pocophone F1. Xiaomi zároveň upozorňuje, že u některých telefonů se může aktualizace zdržet. Pokud ale půjde vše dobře, tak úvodní várka telefonů by měla obdržet aktualizaci velice brzy. První fáze začíná 22. října. Jak prozatím naznačuje několik zdrojů, velká většina telefonů ze seznamu by následně měla obdržet aktualizaci do konce tohoto roku.

Xiaomi MIUI 11 – First Look & New Features | Miui 11 update | Redmi Miui 11 new

Xiaomi MIUI 11 - First Look & New Features | Miui 11 update | Redmi Miui 11 new

Dostalo se s aktualizací i na váš Xiaomi telefon?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)