Nový Samsung Wireless Charging Trio zvládne bezdrátově nabíjet 3 přístroje naráz

nabíječka Samsung Wireless Charging Trio

Máte doma více přístrojů disponujících bezdrátovým nabíjením a už se pomalu ztrácíte ve změti kabelů a bezkontaktních ploch? Případně nemáte stanic dostatek a musíte zařízení nabíjet jedno po druhém? Výrobci si naštěstí uvědomují, že podobně vyspělých zařízení rychle přibývá a tak je potřeba řešit doplňování energie bez kabelů nějak rozumněji, nejlépe hromadně. Posledním přírůstkem je v tomto ohledu nová nabíječka Samsung Wireless Charging Trio. Jak její název napovídá, je schopná současně obsloužit bezdrátovým přenosem energie až tři přístroje naráz.

Jak jde vidět z propagačních obrázků, hravě si poradí s telefonem, sluchátky a hodinkami. Můžeme předpokládat, že ani nabíjení tří telefonů nebude problém. Samsung se zatím nepodělil o podrobné specifikace, nicméně z dřívějších úniků vyplývá, že by prý měla nabíječka mít 18W výkon. S jistotou zatím víme jen cenu a dostupnost. Nová nabíječka Samsung Wireless Charging Trio bude mít nastavenu maloobchodní cenu na hladinu 2 499 Kč. Zakoupit si ji bude možné v Česku v první polovině října 2020.

Hodila by se vám taková nabíječka?

Zdroj: TZ Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)