Menu

Music Volume EQ: Zlepšete si hudební zážitky

V Android Marketu se v pondělí objevila aplikace Music Volume EQ od vývojářského studia K&K design, které má na svém kontě již dva podobně laděné programy s více než deseti tisíci stažení: Best Volume Widget a Media Volume.

Oč jde?

Primárně o ovládání hlasitosti ve vizuálně zajímavém prostředí, připomínajícím zvukový pult s indikací prostřednictvím barevných světýlek. Tím ale vše jen začíná: vyznění zvuku můžete ovlivnit pomocí pětipásmového ekvalizéru s funkcí Bass Boost a efektem ozvěny – v obou případech s plynule nastavitelnou úrovní. Music Volume EQ najde uplatnění především v levnějších telefonech se základním přehrávačem hudby bez ekvalizéru, kde nabídne slyšitelné zlepšení kvality zvuku. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití sluchátek.

Music Volume EQ

Music Volume EQ

Music Volume EQ

Music Volume EQ

Základní vlastnosti a fuknce:

  • Ovládání hlasitosti,
  • pětipásmový ekvalizér,
  • efekt zvýraznění basů,
  • efekt ozvěny,
  • devět předdefinovaných nastavení ekvalizéru,
  • widget na domovskou obrazovku.

Music Volume EQ funguje s většinou hudebních přehrávačů pro Android, jako je výchozí systémový přehrávač OS Android, Winamp, Google Music, MixZing a další.

Jak to funguje?

Stačí pustit písničky ve svém oblíbeném přehrávači, nechat ho běžet na pozadí, následně spustit Music Volume EQ a nastavit si zvuk podle svých představ.

Hlasitost hudby EQ
K&K design
Verze1.1 (31. 1. 2012)
Velikost916 kB
2.3+


Zdarma

 

Komentáře

OptimusKuba

OptimusKuba

1.2.2012 18:28

Jde tam nějak uložit nastavení toho ekvalizéru? Např. jedno nastavení pro přehrávání bez sluchátek a jedno pro přehrávání se sluchátkama?

Mem

Roman Nepšinský 0

1.2.2012 18:30

Tento ekvalizér a jemu podobné je možné využít také pro celkové zvýšení hlasitosti, pokud je váš telefon i na maximální hlasitost málo slyšet (např. poslech internetového rádia u stolu), používám to u telefonu Nexus S a pouštění pohádek z Pigy.cz

Stepaan

Stepaan

1.2.2012 18:56

V práci nejsem na Wi-Fi, ale testnu to doma. Že by konečně něco, co by vymačkalo nějakej ten decibel navíc z žalostného výstupu THRiVE na sluchátka?!

Karelk

Karel Kiliánexternista 22

2.2.2012 10:08

To: OptimusKuba
Asi ne :(
Co jsem tak zkoušel, tak mi pokaždé nastartoval s výchozím nastavením.
Tak třeba se dočkáme v dalších verzích :)

arcadio

arcadio

23.7.2012 0:55

Nevim na co equalizer potrebuje vedet seznam vsech mych kontaktu, to kam volam, sam vytvaret spojeni ven z mobilu a vyrobni cislo!!!

RSS (komentáře k článku)