Xiaomi Youpin vychrlil další skvost. Nová powerbanka nabíjí i bezdrátově a “ze zdi”

multifunkční powerbanka IDMIX

Crowdfundingový server Youpin čínské společnosti Xiaomi vyslal do světa další zajímavý hardware. Je jím multifunkční powerbanka IDMIX, která dokáže jejímu majiteli pomoci s obstaráním energie hned v několika situacích a variantách. Nabízí totiž tři velmi praktické funkce v jednom těle. Funguje jako powerbanka pro kabelové i bezkontaktní nabíjení a navíc ji lze pomocí standardních vidlic zastrčit do zásuvky jako klasický adaptér.

Toto multifunkční zařízení má vnitřní kapacitu 10 000 mAh a na serveru Youpin cenovku v přepočtu 1200 Kč. Vidlice stojí dalších cca 130 korun. Jedná se o skvělý nápad, který může eliminovat tahání nejrůznějších nabíječek a adaptérů a to dokonce i pro laptopy.

 

Při připojení do zásuvky poskytuje multifunkční powerbanka IDMIX výkon 30 Wattů. K dispozici má přitom vidlice i pro Velkou Británii, Evropu a Austrálii. S klasickým USB-C kabelem na druhé straně je pak dokonce schopná v tomto módu nabíjet nejen telefony a tablety, ale také menší notebooky. Nabíjecí výkon ve funkci standardní powerbanky dosahuje hodnoty 18 Wattů, přičemž dalších 10 Wattů může věnovat nabíjení bezdrátovému. Přístroj je schopný se nabíjet i ve zmíněném zásuvkovém zapojení a na maximum mu to trvá pod pět hodin. Tleskáme tomuto nápadu.

Hodila by se vám podobná powerbanka?

Zdroj: Gizmo, Youpin

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)